Hale magazynowe

Najbardziej ekonomiczne, a za razem profesjonalne rozwiązanie do zastosowania na terenie magazunów oraz hal przemysłowych ogrzewanych promiennikami to detektory z komunikacją cyfrową.

Dzięki zastosowaniu właśnie takiego systemu oszczędzasz na matereiałach instalacyjnych (przewody, trasy i korytka kablowe) i czasie.

Do połączenia detektorów należy użyć jednego przewodu 2x2x1mm2 w ekranie. Dzięki cyfrowej komunikacji detektory podłączone są równolegle do cetrali. W popularnych systemach (np. Gazex) detektory podłączone są z centralą w gwiazdę, co znacznie podnosi koszty instalacji systemu.

Cena elementów systemu:

 

EXpert G

EXpert G/PP RS-485 - detektor gazów palnych (metan, LPG) przeznaczony do montażu poza strefą zagrożenia wybuchem. Lokalna sygnalizacja stanów detekotra (Alarm, awaria). Manualne ustawienia adresu przez użytkownika. Brak zabezpieczeń programowych do zmiany ustawień, kalibracji czujnika.

cena: 499zł netto

 

 

EXter 32z rs


uniSTER32z - centrala detekcyjna, informacja o przekroczonych praogach alarmowych, sterowanie zaworem, obsługa do 32 detektorów. 6 separowanych wyjść przekaźnikowych, sterowanie sygnalizacją. Możliwa rozbudowa o moduł GSM.

cena: 2.980zł netto